lut 6, 2012

Konkurs plastyczny na plakat

Konkurs plastyczny na plakat promujący Europejski Fundusz Społeczny dla ochrony zdrowia

Departament Funduszy Europejskich w Ministerstwie Zdrowia ogłasza ogólnopolski konkurs na zaprojektowanie plakatu, który w ciekawy i inspirujący sposób przedstawi korzyści, jakie stwarza Europejski Fundusz Społeczny dla ochrony zdrowia.

Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną przyznane w trzech kategoriach wiekowych: „Dzieci”, „Młodzież”, „Dorośli”.

Prace wraz z wypełnionym Formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres: Departament Funduszy Europejskich Ministerstwo Zdrowia, ul. Miodowa 15, 00-952 Warszawa, z dopiskiem Konkurs „plakat - Europejski Fundusz Społeczny dla ochrony zdrowia”. Termin nadsyłania prac upływa 2 lipca 2012 r.

Regulamin konkursu < pobierz >
Formularz zgłoszeniowy - dzieci < pobierz >